VİSMA GÜVENLİK


VİSMA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. 2020 yılında İstanbulda kurularak, Özel Güvenlik Sektöründe faaliyet gösteren şirketler arasında yerini almıştır.

Uzun yıllar Türkiye’nin en büyük Güvenlik şirketlerinin İdari kadrolarında görev almış, tecrübesi ve birikimiyle her biri kendi alanında uzman olan personeller ile Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolarında uzun yıllar başarıyla hizmet etmiş emekli Genel Kolluk personellerini bünyesinde toplayarak güçlü bir yönetim kadrosuna sahip olan VİSMA Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti, Ülkemizin sayılı güvenlik şirketleri arasına girmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir.

Medya kuruluşlarından, spor klüplerine, turizmden alışveriş merkezlerine, perakende zincirlerinden dünyaca tanınmış kişilerin özel korumalığına kadar farklı sektörlerdeki iş ortaklarına başarı ile güvenlik hizmeti  sunan tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile hedefine doğru emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Profesyonel bakış açısı ve uzman çalışanları Güvenlik alanında sektörün  en iyileri arasında olmak.


Misyonumuz

Hedeflerimize ulaşma yolunda Şirketimizin belirlemiş olduğu olmazsa olmaz kurumsal değerlerimizden taviz vermeyen, profesyonel ekibimizle birlikte, çağımızın bilimsel ve teknolojik gelişmelerine uygun olarak müşterilerimizle  devamlı iletişim halinde olmak, aynı zamanda müşterilerimize ve çevremize kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.


Kurumsal

Müşteri Memnuniyeti
Dürüst, saygılı, nazik, yardımcı, çözüm odaklı ve güler yüzlü olmak
Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak
Kaliteli hizmet sunmak
Aidiyet Duygusuyla hareket etmek